Individuální putování Královskou cestou

Individuální putování Královskou cestou

V únoru a březnu 2021 se můžeme projít při individuální exkurzi po Královské cestě, která je současně  posvátnou cestou pražské alchymie.

Pokud zvolíme klasickou trasu Královské cesty od Prašné brány přes Karlův most až na Pražský Hrad, počítejte nejméně se třemi hodinami, Pokud po cestě navštívíme i pražské věže, putování se může protáhnout. Po cestě vám vysvětlím alchymistickou i geomantickou symboliku domovních znamení, vstupních portálů i dalších symbolů na pražské architektuře a dlažbě.

Pokud vyrazíme na plnou verzi Královské cesty, která vede přes Strahovský a Břevnovský klášter až k alchymistickému letohrádku Hvězda, pak budeme putovat nejméně šest hodin. Pokud si cestu z Pohořelce do Břevnova usnadníme tramvají, pak se to dá pohodlně zvládnout za pět hodin.

Obě varianty pražské Královské cesty vám přinesou silné zážitky a pomůžou při osobní transformaci a ujasnění životních priorit. Centrum Prahy je magické a má blahodárný vliv na psychiku všech putujících, kteří dají přednost pomalé vědomé chůzi a plnému vnímání krajinných energií.

Klidně mi napište na jan.kroca@seznam.cz nebo přes Messenger a domluvíme detaily.